Kurumsal

Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYONUMUZ

*Gelişmiş teknolojik donanımlarla ve bunları Kullanabilecek bilimsel yeterliliğe ulaşmış mutlu sağlık çalışanlarla ileri düzey sağlık hizmeti sunmak.

*Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş duyarlı hastane yönetimi oluşturmak.

*Güvenlik koşulları sağlanmış temiz ortamda, hastaların ihtiyaçlarını ve beklentilerini optimum düzeyde karşılayarak, sağlık hizmetlerinde hedeflenen kaliteyi birlikte yaşamak.

*Tıbbi hizmetlerdeki düzeyi, hasta ve çalışan memnuniyetini artırmaktaki kararlılığı ve bütüncül kalite anlayışı ile hizmet veren bölgenin en iyi hastanesi olmak.

*İleri teknoloji ve en son bilimsel tıbbi yöntemleri takip ederek tüm sağlık çalışanlarına cevap veren,

*Bölgesinde sağlık hizmetinin sunumunda en iyi olmayı hedefleyen,

*İlk tercih edilen ve referans gösterilen,

*Güvenilir ve saygın hastane olmak.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

MİSYONUMUZ

Bakanlığımız temel hedefleri doğrultusunda hastanemize ulaşan hastalarımızın, Sağlık hizmetlerinden kısa sürede, güvenli, eşit, doğru bir şekilde faydalanmasını ve memnun ayrılmasını sağlamak, sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye açık olmak. hasta ve çalışan güvenliği ,hasta ve çalışan memnuniyeti önceliğiyle güvenli ve güler yüzlü ve toplumun yaşam  kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

Toplumun gelişen ve değişen sağlık hizmetlerini, kaliteli, verimli, güvenilir, evrensel değerler ölçeğinde, ilim ve teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak nitelikli bir şekilde vermektir. Sağlık hizmetlerinin, her insanın en temel hakkı olmasından dolayı, bu hizmetlerin bireylerin ve toplumun her kesimi için kolay ulaşılabilir, şeffaf, çalışanların mutlu olduğu ve çalışmak istediği, çağdaş ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmayı hedefliyoruz. Belirlediğimiz kaliteli hedeflerine ulaşılabilmemiz için bir ekip anlayışı içinde sizinle birlikte çalışacak olmaktan gurur duyuyoruz.

24 Aralık 2021